Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Środa Wielkopolska i okolice

Bezpośrednio Środa Wielkopolska nie dysponujemy placówką wykonującą blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Środa Wielkopolska. Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (38 km od Środa Wielkopolska) w cenie 300 zł lub w Medi Art Clinic w Poznaniu (36 km od Środa Wielkopolska) gdzie cena za blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wynosi 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Środa Wielkopolska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 6 placówkach Środa Wielkopolska. Najniższa cena wynosi 300 zł w Medi Art Clinic, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 580 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Środa Wielkopolska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Środa Wielkopolska:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…