Powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Lekarze wykonujący powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 21 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 57 różnych placówkach. Usługa powiększanie piersi implantami anatomicznymi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Stadmedica Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,5 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

9,4 / 10
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10
prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Stadmedica Centrum Medyczne

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

9,3 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

9,1 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,0 / 10
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w BALI CLINIC

9,0 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10
dr n. med. Dorota Żukowska

chirurg plastyczny

w Humana Medica Omeda

9,0 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
lek. Weronika Jaroń

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Humana Medica Omeda

8,8 / 10
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

8,8 / 10

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi - informacje

Sala operacyjna w Klinika Galena Sala operacyjna w Klinika Galena

Panie, decydujące się na zabieg powiększenia piersi przy pomocy implantów coraz częściej wybierają implanty anatomiczne, które pozwalają na uzyskanie bardziej naturalnego efektu niż ma to miejsce w przypadku implantów okrągłych. Tego typu wkładki stosuje się przede wszystkim w zabiegach korekcji piersi opadających i asymetrycznych. Są one wypełnione żelem stałym, a ich wprowadzenie odbywa się poprzez wykonanie cięcia o długości 4-5cm, które może przebiegać w dole pachowym, wokół brodawki lub w fałdzie podpiersiowym. Sam zabieg powiększania piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a przez jakiś czas po wprowadzeniu implantów pacjentka musi nosić specjalnie dopasowany stanik, umożliwiający prawidłowe ułożenie się protez..

Dobrzy chirurdzy plastyczni stosują implanty renomowanych firm

Pacjentki, pragnące poddać się zabiegowi powiększania piersi przy pomocy implantów anatomicznych mają do wyboru wiele doskonałych placówek, gdzie operacje przeprowadzają chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Takim lekarzem jest dr n. med. Andrzej Krajewski – absolwent gdańskiej Akademii Medycznej, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej, przyjmujący pacjentów w kołobrzeskiej klinice Aquarius Beauty Center. Dr Krajewski systematycznie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach (był m.in. uczestnikiem kursu naukowo-szkoleniowego na temat onkoplastyki i chirurgii estetycznej i konferencji „Blaski i Cienie Chirurgii Estetycznej").

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swojej ofercie zabiegi powiększania piersi implantami jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza grupa uznanych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej: dr n. med. Andrzej Sankowski, dr n. med. Wojciech Witkowski, dr n. med. Lubomir Lembas i dr Janusz Greese-Łyko. O jakości wykonywanych w klinice usług świadczy posiadany przez nią Certyfikat Zarządzania Jakością ISO oraz fakt, że placówka systematycznie zajmuje wysokie lokaty w prestiżowych rankingach tygodników „Wprost" i Neewswek".

Implanty anatomiczne w ofercie polskich klinik

Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Sala operacyjna w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Kobiety, które chcą powiększyć biust implantami anatomicznymi mogą skorzystać z oferty Kliniki Kolasiński – Hair Clinic w Poznaniu. Tego typu zabiegi w klinice przeprowadza dr n. med. Małgorzata Kolenda oraz dr n. med. Jerzy Kolasiński – doświadczeni chirurdzy plastyczni, członkowie wielu prestiżowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging).

Implanty anatomiczne piersi ma w swojej ofercie także bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Wiesław Bieńkowwski – specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. CM Bieńkowski to nowoczesna placówka, mieszcząca się w przestronnym budynku i wyposażona w nowoczesny sprzęt, w tym urządzenie do liposukcji wibracyjnej czy laser medyczny.

Zabiegi z wykorzystaniem implantów anatomicznych przeprowadzane są też w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Art&Med w Krakowie. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, spełniającego normy Unii Europejskiej, a implanty w placówce dobiera się na podstawie wskazań unikalnego systemu komputerowego BioDynamic, który pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza dr Tomasz Kasprzyk.

Zabiegi powiększania piersi implantami okrągłymi wykonywane są też w szczecińskiej MediKlinice, gdzie operacje tego typu przeprowadzają dr Beata Marszałek i dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk. Zarówno dr Marszałek, jak i dr Potapczuk to chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym zarówno w kraju, jak i za granicą: dr Marszałek jest właścicielką kliniki chirurgii plastycznej w Oslo, natomiast dr Tribull-Potapczuk przeprowadza zabiegi również w swojej klinice w Niemczech.

Kolejną wartą polecenia placówką jest Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Artplastica w Szczecinie. Zabiegi powiększania piersi z pomocą implantów anatomicznych przeprowadzają dr n. med. Tomasz Dydymski, dr n. med. Andrzej Krajewski oraz dr Arkadiusz Kuna. Wszyscy trzej lekarze posiadają specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej, są też członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Więcej na temat powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…