Powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Lekarze wykonujący powiększanie piersi implantami anatomicznymi

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 23 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 59 różnych placówkach. Usługa powiększanie piersi implantami anatomicznymi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Andrzej Barański

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

ocena 5,0 / 5  (6 opinii)
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4,8 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
lek. Elżbieta Parka-Barańska

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,7 / 5  (160 opinii)
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

ocena 4,7 / 5  (48 opinii)
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,7 / 5  (11 opinii)
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

ocena 4,7 / 5  (69 opinii)
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

ocena 4,6 / 5  (10 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,6 / 5  (24 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (40 opinii)
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 4,5 / 5  (9 opinii)
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,5 / 5  (20 opinii)
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

ocena 4,4 / 5  (13 opinii)
dr n. med. Dorota Żukowska

chirurg plastyczny

w Humana Medica Omeda

ocena 4,4 / 5  (24 opinii)
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

ocena 4,4 / 5  (21 opinii)
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Weronika Jaroń

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Humana Medica Omeda

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi - informacje

Gabinet zabiegowy w AVIMED Gabinet zabiegowy w AVIMED

Panie, decydujące się na zabieg powiększenia piersi przy pomocy implantów coraz częściej wybierają implanty anatomiczne, które pozwalają na uzyskanie bardziej naturalnego efektu niż ma to miejsce w przypadku implantów okrągłych. Tego typu wkładki stosuje się przede wszystkim w zabiegach korekcji piersi opadających i asymetrycznych. Są one wypełnione żelem stałym, a ich wprowadzenie odbywa się poprzez wykonanie cięcia o długości 4-5cm, które może przebiegać w dole pachowym, wokół brodawki lub w fałdzie podpiersiowym. Sam zabieg powiększania piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a przez jakiś czas po wprowadzeniu implantów pacjentka musi nosić specjalnie dopasowany stanik, umożliwiający prawidłowe ułożenie się protez..

Dobrzy chirurdzy plastyczni stosują implanty renomowanych firm

Pacjentki, pragnące poddać się zabiegowi powiększania piersi przy pomocy implantów anatomicznych mają do wyboru wiele doskonałych placówek, gdzie operacje przeprowadzają chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Takim lekarzem jest dr n. med. Andrzej Krajewski – absolwent gdańskiej Akademii Medycznej, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej, przyjmujący pacjentów w kołobrzeskiej klinice Aquarius Beauty Center. Dr Krajewski systematycznie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach (był m.in. uczestnikiem kursu naukowo-szkoleniowego na temat onkoplastyki i chirurgii estetycznej i konferencji „Blaski i Cienie Chirurgii Estetycznej").

Kolejną doskonałą placówką, mającą w swojej ofercie zabiegi powiększania piersi implantami jest Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza grupa uznanych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej: dr n. med. Andrzej Sankowski, dr n. med. Wojciech Witkowski, dr n. med. Lubomir Lembas i dr Janusz Greese-Łyko. O jakości wykonywanych w klinice usług świadczy posiadany przez nią Certyfikat Zarządzania Jakością ISO oraz fakt, że placówka systematycznie zajmuje wysokie lokaty w prestiżowych rankingach tygodników „Wprost" i Neewswek".

Implanty anatomiczne w ofercie polskich klinik

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Kobiety, które chcą powiększyć biust implantami anatomicznymi mogą skorzystać z oferty Kliniki Kolasiński – Hair Clinic w Poznaniu. Tego typu zabiegi w klinice przeprowadza dr n. med. Małgorzata Kolenda oraz dr n. med. Jerzy Kolasiński – doświadczeni chirurdzy plastyczni, członkowie wielu prestiżowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging).

Implanty anatomiczne piersi ma w swojej ofercie także bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Wiesław Bieńkowwski – specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. CM Bieńkowski to nowoczesna placówka, mieszcząca się w przestronnym budynku i wyposażona w nowoczesny sprzęt, w tym urządzenie do liposukcji wibracyjnej czy laser medyczny.

Zabiegi z wykorzystaniem implantów anatomicznych przeprowadzane są też w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Art&Med w Krakowie. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są z wykorzystaniem najnowszego sprzętu, spełniającego normy Unii Europejskiej, a implanty w placówce dobiera się na podstawie wskazań unikalnego systemu komputerowego BioDynamic, który pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza dr Tomasz Kasprzyk.

Zabiegi powiększania piersi implantami okrągłymi wykonywane są też w szczecińskiej MediKlinice, gdzie operacje tego typu przeprowadzają dr Beata Marszałek i dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk. Zarówno dr Marszałek, jak i dr Potapczuk to chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym zarówno w kraju, jak i za granicą: dr Marszałek jest właścicielką kliniki chirurgii plastycznej w Oslo, natomiast dr Tribull-Potapczuk przeprowadza zabiegi również w swojej klinice w Niemczech.

Kolejną wartą polecenia placówką jest Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Artplastica w Szczecinie. Zabiegi powiększania piersi z pomocą implantów anatomicznych przeprowadzają dr n. med. Tomasz Dydymski, dr n. med. Andrzej Krajewski oraz dr Arkadiusz Kuna. Wszyscy trzej lekarze posiadają specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej, są też członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Więcej na temat powiększanie piersi implantami anatomicznymi