Lekarze wykonujący liposukcja klasyczna SAL

Posiadamy w ofercie 16 specjalistów w 25 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 44 różnych placówkach. Usługa liposukcja klasyczna sal jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. spec. Paweł Jaremków

chirurg plastyczny

w Bieniek Clinic

9,6 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced, Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

9,3 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica dr Ryszard Nawrocki

9,3 / 10
lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,2 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

9,0 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed, Szpital Pulsmed

9,0 / 10
lek. Kajetan Kociszewski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Diamond Clinic

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

Liposukcja klasyczna SAL - informacje

Liposukcja klasyczna SAL (Suction Assisted Liposuction) jest zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, polegającym na usuwaniu nadmiaru miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy podciśnienia. Jest to jedna z najpopularniejszych procedur modelowania sylwetki, która pozwala na redukcję tłuszczu np. z okolic brzucha, pośladków, ramion i bioder, a także ud oraz łydek. 

Liposukcja klasyczna SAL w Polsce – gdzie można udać się na zabieg

W Dobrej Szczecińskiej (niedaleko Szczecina) liposukcję tradycyjną wykonać może lek. med. Maciej Pastucha, specjalista chirurg ogólny i chirurg plastyczny, który jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Za pomocą liposukcji nadmiar tkanki tłuszczowej usuwa przede wszystkim z okolic podbródka, ramion, brzucha i pośladków, przeprowadza ją również na obszare bioder, ud, kolan i łydek. Udać się do niego można także na modelowanie ciała poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, plastykę powłok brzusznych, lifting ud oraz na plastykę ramion. Jego oferta obejmuje ponadto całą gamę procedur modelujących wykonywanych w obrębie biustu (powiększenie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi, redukcja piersi, podniesienie piersi).

W Warszawie liposukcja klasyczna SAL jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Marka Szczyta, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu modelowania sylwetki. W placówce pacjenci poddać się mogą zarówno liposukcji tradycyjnej, jak i liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w takich obszarach ciała, jak brzuch, biodra i pośladki, a także uda, kolana i łydki. Do ośrodka udać się można również na przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, oferta Kliniki obejmuje także modelowanie łydek implantami, plastykę powłok brzusznych (np. wtórna plastyka brzucha, plastyka brzucha z odsysaniem tłuszczu, plastyka podbrzusza) oraz lifting ud i ramion.

Na modelowanie ciała poprzez liposukcję klasyczną w Sosnowcu udać się można do Kliniki Szafirowej, w której za pomocą liposukcji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z takich partii ciała jak brzuch, biodra, pośladki i uda, a także z klatki piersiowej (w przypadku ginekomastii), ramion, pleców i łydek. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również plastyce powłok brzusznych oraz całej gamie procedur wykonywanych w obrębie piersi (powiększenie, podniesienie, pomniejszenie z podniesieniem piersi, rekonstrukcja piersi, plastyka wciągniętych brodawek, leczenie ginekomastii).

Więcej na temat liposukcja klasyczna SAL

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…