Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący implanty stomatologiczne

Posiadamy w ofercie 17 specjalistów w 43 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 107 różnych placówkach. Usługa implanty stomatologiczne jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

dr n. med. Daniel Ciapiński

stomatolog

w DUO MEDICA, DENTRUM

ocena 5,0 / 5  (8 opinii)
lek. dent. Marek Woźniacki

stomatolog

w 3g Dentist

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

chirurg stomatolog, implantolog

w BJB Stomatologia Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Mateusz Dymek

chirurg stomatolog, chirurg twarzowo-szczękowy

w Face Institute

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

chirurg stomatolog

w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Eugeniusz Nosow

implantolog, chirurg stomatolog

w Prestige Dent

lek. dent. Damian Nasulicz

implantolog, protetyk stomatologiczny

w Prestige Dent

dr n. med. Michał Pelc

implantolog, stomatolog

w Dentistica

lek. dent. Mateusz Pawelczak

stomatolog

w Remedium Clinic

lek. dent. Iwona Gnach-Olejniczak

stomatolog, ortodonta, implantolog

w Unident Union Dental Spa

lek. dent. Wojciech Kołosowski

stomatolog

w Unident Union Dental Spa

dr n. med. Ewa Jundziłł-Bieniek

chirurg stomatolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

lek. dent. Robert Wcisło

stomatolog

w Stomatologia Wcisło

lek. dent. Natalia Prysyazhna

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. dent. Olga Szymeczko

stomatolog

w NOVA Stomatologia

lek. Małgorzata Kmiecik

lekarz medycyny estetycznej

w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

lek. dent. Sebastian Pietrzak

stomatolog

w SP Dent

Implanty stomatologiczne - informacje

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Gdzie wybrać się po to, aby wszczepić implanty? Do tych klinik lub gabinetów, gdzie wykonywane są również inne zabiegi, takie jak tworzenie protez czy wybielanie zębów. Im większa oferta, tym większa liczba najlepszych specjalistów pracujących w jednostce. Dlatego warto przyjechać, choćby ze względu na tanie implanty w Polsce. Tutaj zabiegu można dokonać po cenie o wiele niższej od tej, z którą ma się do czynienia w innych krajach europejskich.

Przyszłość stomatologii – tytanowe wszczepy

Dzięki implantom (tytanowym wszczepom wprowadzanym chirurgicznie do kości) każdy może dziś cieszyć się pięknym uzębieniem. Pełniące rolę korzenia implanty są mocne i stabilne. Po wszczepieniu implantolog mocuje na nich koronę protetyczną bądź most – zabieg jest szybki i sprawny, a do tego bezbolesny, ponieważ każdorazowo pacjent zostaje znieczulony (znieczulenie stomatologiczne).

Mocowanie korony następuje po okresie oseointegracji, czyli po ok. 6 miesiącach. Do tego czasu nosi się tymczasową protezę.

Wykształcenie, talent, umiejętności

Specjaliści wszczepiania implantów potrzebną wiedzę zdobywali na Zachodzie, najczęściej w Niemczech. Jednym z takich dentystów jest lek. stom. Marek Gatz (Dens V.I.P. Marek Gatz, Bydgoszcz). Posiada tytuł implantologa zdobyty na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie, a jego pacjenci wiedzą, że mogą mu zaufać, ponieważ zawodowe doświadczenie tego lekarza sięga kilkunastu lat.

Kolejna klinika, Artdentis z Tomaszowa Mazowieckiego, to jedna z najnowocześniejszych placówek w Polsce. Jej głównym filarem jest implantologia i protetyka na implantach. Zespół lekarzy ośrodka stanowią pracownicy klinik uniwersyteckich, wśród nich jest lek. stom. Tomasz Prusek i lek. stom. Elżbieta Krężlik. Pracuje tu także lek. stom. Arkadiusz Krężlik, specjalista Europejskiego Centrum Implantologii Sudimplant w Tuluzie, członek ICOI, DGOI i DGZI oraz  uczestnik zagranicznych kursów, w tym na Ukrainie, Kubie, Karlsruhe (Niemcy) i Phnom Penh (Kambodża). Zdobyta wiedza pozwala mu przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane operacje.

Lek. dent. Paweł Kucharski (Stomatologia Kucharski, Głogów) od 2004 roku współpracuje z producentami systemów Friadent, Osteoplanti AlphaBioTec. Pierwszym gabinetem, jaki założył, był głogowski ośrodek M&K Dent, a w 2010 roku otworzył kolejny, Stomatologia Kucharski. Należy do European Association of Dental Implantology oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Głównym obszarem jego zainteresowań są innowacyjne metody odtwarzania uzębienia, czyli implanty i zabiegi z użyciem systemu CAD/CAM. W klinice pracuje z nim lek. dent. Jacek Czekaj.

W Bydgoszczy znajdziemy ośrodek Wident, którego właścicielem jest dr n. med. Piotr Winiarski, posiadający blisko 20-letnie doświadczenie w dziedzinie implantologii. Ma za sobą staż z zakresu implantologii w Miami na Florydzie oraz uzyskanie certyfikatu z chirurgii implantologicznej systemem TBR u prof. Andre Benhamou w Tuluzie. Jego kompetencje potwierdza także certyfikat w dziedzinie implantologii przyznany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. W planowaniu leczenia dr Winiarski opiera się na cyfrowej pantomografii i tomografii komputerowej.

Jeśli implanty, to w najlepszych klinikach

Specjaliści ośrodka Care Dental Clinic z Łodzi należą do grupy nowatorów, którzy wprowadzili komputerowe planowanie leczenia implantoprotetycznego przy użyciu systemu SimPlant (Materialise). Ich pacjenci przechodzą rutynowe badanie tomograficzne szczęki i żuchwy. Klinika posiada akredytację firmy Nobel Biocare, co oznacza, że jej klienci otrzymują wieloletnią gwarancję ważną na całym świecie.

Stomatologia Skrzypkowscy (Leszno) to klinika, w której stosowane są najlepsze systemy implantologiczne – w tym Branemark System i Alpha Bio. Ośrodek prowadzą lek. stom. Ryszard Skrzypkowski i lek. stom. Mikołaj Skrzypkowski. Obaj ponad dziesięć lat temu przeszli kurs francuskiego systemu implantologicznego T.B.R, a później uzyskali certyfikaty systemów Nobel Biocare i Osteoplant. Dzięki wspólnej pracy wprowadzili do oferty gabinetu tak złożone zabiegi jak podniesienie dna zatoki szczękowej i sterowaną regeneracji kości.

W Gdańsku znajduje się placówka Dental Clinic, prowadzona przez dwóch znakomitych stomatologów. To lek. stom. Anna Grodzka-Sarzyńska, która może pochwalić się ukończeniem specjalizacji z protetyki Master of Prosthodontics na Uniwersytecie w Sienie oraz lek. stom. Jerzy Lasowski, protetyk. Głównym przedmiotem działalności kliniki są implanty zębów. Te stosowane w ośrodku są wykonane z najlepszych materiałów.

Również krakowskie Centrum Implantologii i Protetyki ImplantPlus zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających doświadczenie w leczeniu implantologicznym zdobyte podczas studiów za granicą. Stosowanym przez nich systemem implantologicznym jest Biomet 3i. Prócz wszczepiania implantów zajmują się też miniimplantami i protetyką.

Najlepsze implanty w Polsce!

Gabinet zabiegowy w Miserante Dental Gabinet zabiegowy w Miserante Dental

Czy można się dziwić, że Brytyjczycy, Norwegowie, Niemcy i Szwedzi przyjeżdżają na leczenie do Polski? Nie można, bo taka decyzja ma same plusy – najlepsze materiały, nowoczesne ośrodki, doświadczeni implantolodzy, a także niższa niż w zachodnich klinikach cena zabiegów. Piękno miast, w których znajdują się kliniki, masa zabytków i soczysta zieleń parków to dodatkowy atut, kuszący na równi z niskimi stawkami operacji.

Czy klinika stomatologiczna w Polsce jest dobrym wyborem na przeprowadzenie zabiegu? Jak najbardziej! Turyści medyczni podróżujący do Polski na zabiegi i, przy okazji zwiedzający nasz kraj, są zachwyceni. Dlaczego? Z powodu dużych, nowoczesnych klinik, przyjaznych pacjentom, przeprowadzających zabiegi najlepsze w Europie. Zawód implantolog w Polsce to nie tylko fach, to również sztuka. Szacuje się, że prawie 100% pacjentów wraca do swoich krajów z pięknym uśmiechem – zadowolenia.