Operacja plastyczna powiek Poznań

Chcesz poddać się korekcji powiek w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 4 klinik, które posiadają w swojej ofercie blefaroplastykę. Obejrzyj profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, by wybrać klinikę, która będzie najbardziej Ci odpowiadać. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę u lekarza specjalisty!

Poznań, ul. Źródlana 31

MedKorekta

4,4 / 5  (39 opinii)  rozwiń

Bolesne znieczulenie miejscowe, krwiaki ok. 1 tygodnia, są widoczne efekty w przeciwieństwie do plazmy. ~ Frencel (Plastyka chirurgiczna powiek górnych, lek. Wiesława Ratajczak)

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych od 2500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych od 5000 zł
 • Operacja opadających powiekzadzwoń
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnychzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

4,5 / 5  (71 opinii)  rozwiń

pierwsze wrażenie pozytywne ~ Alina (Plastyka chirurgiczna powiek górnych, lek. Andrzej Bielecki)

 • Operacja powiek 6000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych 5000 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 6000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja powiek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

ocena 4,8 / 5  (19 opinii)
lek. Samir Ibrahim

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Mandala Clinic

ocena 4,5 / 5  (16 opinii)
lek. Joanna Kurmanow

chirurg plastyczny

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Krzysztof Łuksza

lekarz medycyny estetycznej

w Biogenica Klinika Piękna

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)

Operacje plastyczne powiek w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Podczas korekcji powiek chirurg plastyk usuwa fragment zwiotczałej skóry i tkanki tłuszczowej, wykonując cięcia w miejscach, gdzie powieki naturalnie się załamują - dzięki temu blizny po operacji pozostają niewidoczne. Po zabiegu zaleca się kilkudniowe stosowanie zimnych okładów na okolicę oczu, aby zminimalizować dolegliwości związane z obrzękami. Powrót do formy następuje zwykle po kilku dniach, choć należy pamiętać, aby przez pierwsze tygodnie unikać nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Korekcja powiek w Poznaniu

W znajdującej się w dzielnicy Jeżyce Klinice Chirurgii Plastycznej MedKorekta, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Wiesława Ratajczak, chirurg ogólny i plastyczny, członkini Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Może ona zaproponować swoim pacjentom:

 • plastykę chirurgiczną powiek górnych i/lub dolnych
 • plastykę chirurgiczną powiek górnych i/lub dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
 • operację opadających powiek

Korekcja powiek to zabieg znajdujący się także w ofercie Gabinetów Lekarskich Grochowska 9 (dzielnica Grunwald). W placówce operację tą przeprowadza lek. Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny.

Gdzie na plastykę powiek w stolicy Wielkopolski?

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Centrum Medyczne Gajowa, położone niedaleko poznańskiego ZOO, proponuje pacjentom powiększanie ust implantami PermaLip i poprawę ich konturu kwasem hialuronowym. Klinika dwukrotnie udzielała się w gazecie "Głos Wielkopolski", ujawniając tajniki operacji o charakterze odmładzającym. Chirurg plastyczny, prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, który tu pracuje, uczestniczył w czeskim szkoleniu omawiającym efekty przeszczepu tkanki tłuszczowej. Jego współpracownikiem jest dr Mikołaj Kubasik, chirurg plastyk leczący operacyjnie entropię i ektropię powiek (wywijające się powieki).

Przy ul. Ziębickiej mieści się Skupin Klinika, w której można wymodelować kształt brody implantem, co wykonuje się często przy okazji plastyki nosa. Placówka korzysta z wyrobów firmy PAD Technologies, która jest dystrybutorem urządzenia Airgent II New Generation, służącego do kinetycznego odmładzania skóry twarzy. Chirurgiczna korekcja powiek jest tu wykonywana przez chirurga plastycznego lek. Piotra Skupina. Jego współpracownikiem jest dr n. med. Małgorzata Kuźlan, chirurg plastyczny. 

Korekcję powiek można wykonać również u chirurga plastyka dr n. med. Wojciecha Chiciaka. Pacjentów przyjmuje on w gabinecie Chirurgica Plastica.

Chirurgia plastyczna powiek w Poznaniu. Cennik

Ceny za plastykę powiek w Poznaniu zaczynają się od 2500 zł i kończą na 8000 zł. Ostateczny wydatek zależy m.in. od tego, których powiek będzie dotyczył zabieg.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.