Wrocław, ul. Jordanowska 8

Diamentum Centrum Medyczne

4,7 / 5  (406 opinii)  rozwiń
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13800 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 12500 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 12000 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową wraz z komórkam... od 14000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawa, ul. Złota 61

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

4,7 / 5  (616 opinii)  rozwiń
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14000 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14000 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9500 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 17000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący powiększanie piersi

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 32 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 86 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Andrzej Barwijuk

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 5,0 / 5  (6 opinii)
lek. Andrzej Barański

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

ocena 5,0 / 5  (6 opinii)
lek. Elżbieta Parka-Barańska

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

ocena 4,7 / 5  (44 opinii)
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,7 / 5  (157 opinii)
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,7 / 5  (11 opinii)
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

ocena 4,7 / 5  (67 opinii)
lek. Bartosz Pułtorak

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Medicus Estetic

ocena 4,6 / 5  (8 opinii)
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Chiroplastica

ocena 4,6 / 5  (62 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,6 / 5  (23 opinii)
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

ocena 4,6 / 5  (10 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (39 opinii)
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,5 / 5  (20 opinii)
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Robert Jamont

ocena 4,4 / 5  (13 opinii)
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

ocena 4,4 / 5  (20 opinii)
dr n. med. Dorota Żukowska

chirurg plastyczny

w Humana Medica Omeda

ocena 4,4 / 5  (24 opinii)
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 4,4 / 5  (8 opinii)
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Joanna Kurmanow

chirurg plastyczny

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
dr Marta Wilczyńska - Staniul

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)

Powiększanie piersi - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Najpopularniejszą obecnie metodą powiększania piersi jest wszczepianie implantów. Implanty, czyli elastyczne protezy na bazie silikonu, dobierane są indywidualnie w zależności od budowy klatki piersiowej i preferencji pacjentki. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zazwyczaj około godziny, a jego efekty są trwałe. Implant wprowadzany jest pod skórę poprzez cięcie pod pachą, wokół brodawki lub w fałdzie podpiersiowym.

Inną metodą powiększania piersi jest przeszczep własnego tłuszczu. Składa się z dwóch etapów: liposukcji, czyli pobrania tkanki tłuszczowej z ciała pacjentki, oraz przeszczepienia tkanki do piersi. Zabieg, przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym, pozwala na jednoczesne powiększenie piersi i pozbycie się zbędnego tłuszczu w innych partiach ciała.

Najlepsze polskie kliniki chirurgii plastycznej

W Polsce istnieje wiele klinik chirurgii plastycznej, które w swojej ofercie mają zabiegi powiększania piersi. Jedną z nich jest katowicka Klinika Chirurgii Mazan, zlokalizowana w nowoczesnym, przestronnym budynku. Zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są na dwóch salach operacyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości, w tym śródoperacyjny RTG cyfrowy. Pacjenci placówki po zabiegu odpoczywają w komfortowych pokojach pod całodobową opieką wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek. Operacje powiększania piersi oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Zbigniew Mazan, który jest także właścicielem kliniki.

Kolejną placówką, oferującą swoim pacjentkom powiększanie piersi jest poznańska Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza grupa wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, w tym dr n. med. Tomasz Dydymski, dr Joanna Kurmanow i dr n. med. Małgorzata Kuźlan. Placówka ma w swojej ofercie wiele nowoczesnych zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, w tym korekcję uszu, nosa oraz powiek, zabiegi rewitalizujące z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris oraz rewolucyjną technikę odmładzania twarzy przy pomocy złotych nici.

Powiększanie piersi przez doświadczonych specjalistów

Pacjentki marzące o większych piersiach chętnie odwiedzają także Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej Aquarius Beauty Center, mieszczące się w Kołobrzegu. Zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej w klinice zajmuje się dr n. med. Andrzej Krajewski – aktywny członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Konsultant Wojewódzki w zakresie chirurgii plastycznej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zabieg chirurgicznego powiększania piersi ma w swojej ofercie również szczecińskie Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Artplastica. To jedyna w północnej Polsce placówka chirurgii plastycznej, której najwyższe standardy usług potwierdza Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N-18001:2004. Zabiegi powiększania piersi w klinice przeprowadza dr Arkadiusz Kunaidr n. med. Tomasz Dydymski.

Warto polecić również warszawską klinikę Uni Klinik, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Maciej Charaziński - doświadczony chirurg, znany z doskonałych rezultatów łączenia zabiegów chirurgii plastycznej z zabiegami medycyny estetycznej. Dr Charaziński to także wiieloletni operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A.Sankowskiego.

Zabiegi powiększenia piersi przeprowadzają również dr n. med. Jarosław Tribull-Potapczuk i dr Beata Marszałek ze szczecińskiej placówki MediKlinika. Ta nowoczesna klinika to jednocześnie wielospecjalistyczna przychodnia medyczna oraz klinika chirurgii, oferująca swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Dr Tribull-Potapczuk i dr Marszałek oferują swoim pacjentkom powiększanie piersi z zastosowaniem implantów anatomicznych lub okrągłych.

Powiększyć piersi można także w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, gdzie tego typu zabiegi przeprowadza dr Marek Szczyt, dr Krzysztof Potocki oraz dr Maciej Kulicki. Klinika mieści się w nowoczesnym, doskonale wyposażonym budynku, a w ofercie znajduje się pełna gama zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej i medycyny estetycznej, w tym plastyka brzucha oraz wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Pacjentki, pragnące powiększyć rozmiar swoich piersi mogą udać się także do bydgoskiej kliniki Centrum Medyczne Bieńkowski - jednej z najnowocześniejszych tego typu placówek w Polsce. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza dr Wiesław Bieńkowski, a sama placówka wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, w tym aparat ultrasonograficzny USG Doppler, innowacyjne urządzenie do mezoterapii bezigłowej TMT System czy wielofunkcyjny laser medyczny.

W Polsce operacje powiekszania piersi są tańsze

Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne Sala operacyjna w Raciborskie Centrum Medyczne

Analizując ceny zabiegów powiększania piersi w Polsce i za granicą trudno nie zauważyć, że różnica cen jest naprawdę duża, a koszt zabiegu w polskich placówkach bywa nawet dwukrotnie niższy. W niemieckich klinikach ceny zabiegu rozpoczynają się od 5800 € (ponad 23 500zł), natomiast w Wielkiej Brytanii implanty piersi to wydatek rzędu 5000£, co w przeliczeniu daje 22 500zł. Tymczasem w Polsce koszt zabiegu najczęściej zamyka się w kilkunastu tysiącach złotych, a w wielu klinikach może być nawet taniej. Dlatego polskie placówki stają się coraz bardziej popularne wśród Brytyjek, Irlandek i Niemek, które do Polski przyjeżdżają na urlop i po piękne piersi.