Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 46 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 97 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Magdalena Mikulska-Jovanović

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Tworkiewicz

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Pozowski

urolog

w Klinika Nova

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Wiesław Moszczyński

urolog

w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski

urolog

w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

ocena 4,9 / 5  (13 opinii)
dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Klinika Galena

ocena 4,7 / 5  (7 opinii)
lek. Adam Mroczek

urolog

w City Clinic

ocena 4,7 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Tomasz Tuchendler

urolog

w Centrum Medyczne T&T Medical

ocena 4,6 / 5  (56 opinii)
dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

lek. Andrzej Petrus

chirurg ogólny, urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Aleksander Łapuć

urolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

dr n. med. Elżbieta Oszukowska

urolog, androlog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Michele Amico

lekarz

w CODE Centrum Medyczne

dr Sebastian Ciszewski

urolog

w Klinika Nova

lek. Aleksandra Sitko-Saucha

urolog

w Klinika Nova

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w InviMed Gdynia

lek. Paweł Piotrów

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

lek. Adrian Czekaj

urolog

w Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Leczenie stulejki - informacje

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Stulejka to męskie schorzenie, które polega na zwężeniu ujścia napletka, co utrudnia lub nawet uniemożliwia (tzw. stulejka całkowita) ściągnięcie napletka, a w konsekwencji utrudnia podejmowanie podstawowych czynności fizjologicznych i higienicznych, a także seksualnych. Operacyjne leczenie stulejki sprowadza się do chirurgicznego usunięcia części lub całości napletka (obrzezanie), natomiast w przypadku łagodnej stulejki najczęściej stosuje się zabieg plastyczny, polegający na poszerzeniu ujścia napletka. Zabieg operacyjnego leczenia napletka przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a rehabilitacja trwa około dwa tygodnie.

Najlepsze kliniki w leczeniu stulejki

Jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich specjalistów, leczących problemy męskiego układu moczowo-płciowego jest prof. nadzw. dr hab. med. Wojciech Perdzyński, który pacjentów przyjmuje w warszawskim Centrum Medycznym Malbad. Dr Perdzyński zajmuje się kompleksowymi operacjami w tym zakresie: przeprowadza zabiegi wydłużania i prostowania penisa, operacje rekonstrukcyjne żołędzi, usuwa spodziectwo i wierzchniactwo oraz leczy jądra wstępujące we wzwodzie. Dr Perdzyński jest lekarzem niezwykle doświadczonym, który swoją widzę poszerzał na licznych kursach, konferencjach i szkoleniach, organizowanych m.in. w Salonikach, Fukouce, Kobe i San Sebastian.

Chirurgiczne usunięcie stulejki przeprowadza także katowickie Centrum Estetyki Ciała, gdzie zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej zajmuje się dr Henryk Mekle. Klinika ma w swojej ofercie szeroki wachlarz różnorodnych zabiegów chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetyki oraz ginekologii estetycznej: przeprowadza operacje leczenia ginekomastii, plastykę brzucha, usuwanie blizn i przebarwień oraz zabiegi powiększania, pomniejszania i podnoszenia piersi. W Katowicach zabieg stulejki przeprowadza także dr Mazan w swojej klinice chirurgii.

Operacje stulejki w Polsce

Operację chirurgicznego usunięcia stulejki przeprowadza Szpital LUX MED, zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. Ta nowoczesna placówka, uruchomiona w sierpniu 2010 roku świadczy pacjentom pełen pakiet zabiegów chirurgicznych w zakresie chirurgii ogólniej, urologicznej, onkologicznej, naczyniowej i plastycznej, a także ortopedii, ginekologii i laryngologii. Zabiegami usuwania stulejki zajmują się dr n. med. Piotr Gastoł oraz dr n. med. Jan Gruchalski.

Również w Warszawie zlokalizowana jest Klinika Medycyny Estetycznej dr Adama Gumkowskiego, która swoim pacjentom oferuje chirurgiczne leczenie stulejki kilkoma różnymi metodami, które różnią się umiejscowieniem blizny oraz ilością usuniętej skóry. Zabiegi chirurgii plastycznej w klinice przeprowadza jej właściciel, dr Adam Gumkowski – doświadczony chirurg, członek licznych prestiżowych towarzystw naukowych (International Board of Cosmetic Surgery, European Academy of Cosmetic Surgery).

Kolejną stołeczną kliniką, która w swojej ofercie ma zabiegi chirurgicznego usuwania stulejki, jest Klinika Medyczna IBIS. Powstała we wrześniu 2001 roku placówka oferuje swoim pacjentom zabiegi chirurgiczne w zakresie okulistyki, laryngologii, chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej, urologicznej i plastycznej. Zabiegami chirurgii plastycznej w klinice zajmują się dr n. med. Katarzyna Osiak, dr Symwia Daniluk i dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec.

Jednak kliniki, wykonujące zabiegi leczenia stulejki można znaleźć także poza Warszawą: taką operację przeprowadza także Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi. To jedna z najbardziej znanych polskich placówek tego typu w Polsce, wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i operacyjny i wykorzystująca nowoczesne metody leczenia: laparoskopię, artroskopię, kriochirurgię, zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków i laserów.

Panowie z problemem stulejki mogą udać się także do lek. med. Piotra Gawła, który prowadzi specjalistyczną praktykę prywatną Medycyna Estetyczna w Rzeszowie. Dr Gaweł swoim pacjentom oferuje zabiegi z wykorzystaniem botoksu i fillerów na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadza także zabiegi dermatochirurgiczne, mezoterapię, skleroterapię i lipoterapię. Usuwa blizny potrądzikowe, rozstępy i przebarwienia przy pomocy lasera frakcyjnego CO2 oraz przeprowadza zabiegi odmładzające z użyciem osocza bogatopłytkowego Regeneris.

Polskie kliniki oferują niższe ceny

Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w CDT MEDICUS

Podobnie jak inne zabiegi z zakresu chirurgii męskich narządów płciowych, także operacje stulejki w polskich klinikach są o wiele tańsze niż w klinikach brytyjskich, irlandzkich czy niemieckich. Z tego powodu mieszkańcy tych krajów coraz częściej decydują się na zabiegi właśnie w Polsce. Doceniają wysoki standard placówek oraz kwalifikacje lekarzy, którzy doświadczenie zdobywają najlepszych światowych specjalistów chirurgii plastycznej. Przy okazji zabiegu zapoznają się z atrakcjami turystycznymi polskich miast i podziwiają piękno ich architektury.